Osnovna šola Radeče

DOBRODOŠLI NA SPLETNIH STRANEH
JZ OŠ MARJANA NEMCA RADEČE!

Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Novo šolsko leto, nove priložnosti za vse nas. Učenke in učenci, želim vam, da udejanjite želene cilje, pridobite spretnosti in veščine ter stkete nove prijateljske vezi. Vaša rast in napredek je v veselje vsem nam, tako učiteljem kot staršem. Radi smo del vaših uspehov in priskočimo na pomoč, ko nas potrebujete. Vedite, da smo vedno tu za vas. Želimo si, da ste, drage učenke in učenci, aktivni sodelavci pri ustvarjanju učnega okolja, ki vas oblikuje v samostojne, odgovorne in ustvarjalne osebnosti, ki bodo znale sobivati v družbi in spoštovati njene vrednote.

Spoštovani starši, vabim vas, da skupaj z nami spremljate napredek vašega otroka, ga vzpodbujate in se z njim veselite slehernega uspeha. Vašim in našim otrokom želimo najboljše. Bodimo skupaj zgled in usmerjamo otroke, da si bodo izoblikovali pozitivno podobo o sebi in o svetu, imeli prave vrednote in temelje za nadaljnje življenje in izobraževanje.

V duhu Gandhijevega reka Bodi sam sprememba, ki jo želiš videti v svetu, vam in nam vsem skupaj želim uspešno, znanja polno in lepih, toplih medsebojnih odnosov polno novo šolsko leto.

Katja Selčan,

vaša ravnateljica

Osnovna šola Radeče

Aktualna obvestila

Preberite si

AKTUALNA OBVESTILA ŠOLE

AKTUALNA OBVESTILA VRTCA

ŠOLSKI PARLAMENT

RAZNO

PUBLIKACIJI

obvezni izbirni predmeti 2018/2019

neobvezni izbirni predmeti 2018/2019

ANKETA ZA UČENCE OD 6. DO 9. RAZREDA

povezava do anket

Spletno stran šole ureja: Alenka Gros

Seznami šolskih potrebščin in naročilnic učbenikih kompletov za posamezni razred za šol. leto 2018/2019

Sprememba zakona o uveljavljanju pravic iz javnih sredstev

ODJAVA PREHRANE

Spoštovani starši,

prosimo vas, da v primeru odsotnosti vašega otroka, odjavite prehrano do 8. ure zjutraj SAMO:

- po telefonu v šolsko kuhinjo: 03 56 80 108,

- oziroma na e-naslov:

V primeru, da prehrane ne odjavite, vam jo bomo zaračunali.

Naložbo sofinancira Evropski socialni sklad ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport.