eTwinning

Spletna skupnost eTwinning omogoča sodelovanje med različnimi evropskimi šolami. Vsebinsko izberemo projekte, ki dopolnjujejo in poglabljajo vrednote vzgojnega načrta in vizije naše šole.

Vsako šolsko leto izvajamo eTwinning projekte, ki usmerjajo in razširjajo znanje učencev o EU, rabi in uporabi IKT, poglabljanju znanja angleščine ter spodbujajo domoljubje.

Vodja projektov eTwinning: Dolores Malić

Arhivski pregled eTwinning projektov naše šole:

Projekti:

Certifikati za uspešno sodelovanje:

2012/2013

V lanskem šolskem letu smo uspešno zaključili kar tri eTwinning projekte, ki so usmerjali in razširjali znanje učencev o rabi in uporabi IKT ter poglabljanju znanja angleščine. Izdelke in izvajanje dejavnosti si lahko ogledate na spletnih straneh:

2011/2012

2010/2011

• Mause @rt;   projekt je prejel nacionalni in evropski znak kakovosti

2009/2010

Učenci naše šole so izdelali tudi eTwinning video, ki je objavljen tudi na predstavitveni strani CMEPIUS.

2008/2009

• Plant @ tree; projekt je prejel evropski znak kakovosti oktobra 2010
  • Brain Trainers
  • A map of Europe; projekt je prejel nacionalni in evropski znak kakovosti

2007/2008

Education for Tolerance; projekt je dobil nacionalni znak kakovosti in evropski znak kakovosti, na letni konferenci Konfet 2008, pa je mentorica prejela 1. nagrado za pedagoške inovacije Zlati kabel.

• Happy faces projekt je prejel nacionalni in evropski znak kakovosti.
  • Plant @ tree; projekt je prejel evropski znak kakovosti oktobra 2010