Simbioza giba

V šol. letu 2018/19 nadaljujemo s sodelovanjem v vseslovenski akciji SIMBIOZA GIBA. Potekala bo od 15. do 22. oktobra. Učenke in učenci od 1. do 9. razreda bodo povabili svoje babice in dedke k uram športa, na katerih bodo v okviru svojih zmožnosti sodelovali, si pomagali in se družili. Med nas so vabljeni tudi mali in veliki iz vrtca. Želimo jim pokazati, kaj vse zmoremo skupaj in jih spoznati z novimi športi in malo drugačnimi gibalnimi dejavnostmi. Cilj akcije je medgeneracijsko druženje, sodelovanje in seveda gibanje.

uradna spletna stran

Tudi letos smo uspešno izvedli že 5. simbiozo giba. Zahvaljujemo se vsem sodelujočim babicam in dedkom za njihovo udeležbo in sodelovanje in pa seveda tudi majhnim in velikim iz vrtca, ki so nas obiskali in uživali v dejavnostih s »ta velikimi« iz šole.

Utrinki

Koordinatorica projekta, Vijoleta Ernestl