Šolski sklad

V skladu s 135. členom ZOFVI je šola 30. 9. 2008 ustanovila šolski sklad, katerega namen je: pomoč socialno šibkim učencem, raziskovalna dejavnost na šoli, pomoč nadarjenim učencem po posameznih področjih in financiranje dejavnosti, ki niso sestavina izobraževalnega programa, oziroma se ne financirajo iz javnih sredstev (izleti, tabori, udeležba na tekmovanjih, lutkovne in gledališke predstave, okrogle mize, sodelovanje v projektih …), da bi bil le-ta dostopen čim večjemu številu učencev, nakup nadstandardne opreme (didaktična sredstva in pripomočki, različna igrala, avdio-video oprema), zviševanje standarda pouka in podobno.

V skladu se lahko zbirajo sredstva iz prispevkov staršev, donacij, zapuščin in drugih virov.
V letih 2013, 2014, 2015, 2016 in 2017 smo organizirali avkcijo likovnih izdelkov.

Članstvo

Sklad upravlja upravni odbor, ki ga vodi ga. Tina Kolar.

Pravila - NOVO

Pravila o delovanju Šolskega sklada JZ OŠ Marjana Nemca Radeče