Podstrani

DOPIS Ministrstva za zdravje: Dopis v zvezi z zajezitvijo in obvladovanjem epidemije Covid-19

SPREMEMBA ŠOLSKEGA KOLEDARJA ZA ŠOLSKO LETO 2020-2021

Dragi učenci, cenjeni starši!

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije v sredo, 30. 12. 2020, v poznih večernih urah zaradi epidemioloških razmer v državi sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19.

Do 4. 1. 2021 je podaljšala trenutno veljavni odlok in sprejela novega, ki bo začel veljati 5. 1. 2021, po katerem bodo šole izvajale izobraževanje na daljavo tudi v tednu od 4. 1. 2021 do 8. 1. 2021. Novi odlok odpira zgolj OŠPP in zavode za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami.

V upanju na čimprejšnje snidenje vas toplo pozdravljamo.

Vodstvo šole

DELO NA DALJAVO OD 9. 11. 2020 DALJE

PRIPOROČILA ZA DELO NA DALJAVO

Priporočamo, da sproti redno delate naloge, zapiske, utrjujete predelano snov, se pripravljate na ustna ocenjevanja znanja, se lotite branja knjig in poskrbite za aktivno gibanje v naravi po priporočilih.

Arnes priporočila

PRIPOROČILA ZA STARŠE PRI IZVAJANJU POUKA NA DALJAVO

Varnostni vidik, Safe.si, LOGOUT

E-GRADIVA ZA IZOBRAŽEVANJE NA DALJAVO