Pogovorne ure

Skupne pogovorne ure za razredno in predmetno stopnjo bodo tretji četrtek v mesecu od 16.00 do 17.00. Pogovorne ure bodo načeloma potekale na daljavo.

Individualne pogovorne ure potekajo v dopoldanskem času po razporedu in predhodni najavi, oziroma na daljavo. Urnik individualnih govorilnih ur vseh pedagoških delavcev dobite pri razredniku na začetku šolskega leta. Objavljen je tudi na spletni strani šole. Za starše so organizirani tudi roditeljski sestanki.

Individualne pogovorne ure za šolsko leto 2021/2022 potekajo po predhodni najavi.

STROKOVNI DELAVEC

DAN