Skupne pogovorne ure na matični šoli potekajo tretji četrtek v mesecu od 16.00 do 17.00.

Na PŠ Svibno pogovorne ure potekajo vsako tretjo sredo v mesecu, od 15.00 do 16.00. V mesecu septembru, februarju in juniju pogovornih ur ni.

V vrtcu pogovorne ure potekajo vsak drugi četrtek v mesecu od 16.00 do 17.00. Individualne pogovorne ure potekajo po dogovoru.

Individualne pogovorne ure učiteljev potekajo po predhodni najavi, v dopoldanskem času po spodnjem razporedu.

STROKOVNI DELAVEC DAN URA e-naslov
Božič Neža torek 8.20 – 9.05 neza.bozic@guest.arnes.si
Colner Ines sreda 11.05 – 11.50 ines.colner1@guest.arnes.si
Confidenti Marjanca ponedeljek 6.45 – 7.30 marjanca.confidenti@guest.arnes.si
Ernestl Vijoleta ponedeljek 10.15 – 11.00 vijoleta.ernestl@guest.arnes.si
Glavan Marija četrtek 8.20 – 9.05 marija.glavan@guest.arnes.si
Gros Alenka ponedeljek 10.15 – 11.00 alenka.gros@guest.arnes.si
Hribšek Sandra sreda 8.20 – 9.05 sandra.hribsek@guest.arnes.si
Kaluža Jožica petek 10.15 – 11.00 jozica.kaluza@guest.arnes.si
Karlovšek Ambrož petek 10.15 – 11.00 ambroz.karlovsek@guest.arnes.si
Korat Polona torek 11.05 – 11.50 polona.korat@guest.arnes.si
Kovačič Bojana petek 10.15 – 11.00 bojana.kovacic2@guest.arnes.si
Kozole Rok torek 8.20 – 9.05 rok.kozole1@guest.arnes.si
Kozorog Vanja torek 9.10 – 9.55 vanja.kozorog@guest.arnes.si
Kukovičič Mateja torek 11.05 – 11.50 mateja.kukovicic@guest.arnes.si
Leben Plevnik Maja maja.leben1@guest.arnes.si
Lopatić Legan Ljiljana torek 11.05 – 11.50 ljiljana.lopatic-legan@guest.arnes.si
Lovše Nik urnik A: petek

urnik B: četrtek

11.05 – 11.50

10.15 – 11.00

nik.lovse2@guest.arnes.si
Mitič Štirn Andreja petek 8.20 – 9.05 andreja.mitic-stirn@guest.arnes.si
Mohar Jolanda torek 11.05 – 11.50 jolanda.mohar@guest.arnes.si
Novak Ana ponedeljek 8.20 – 9.05 ana.novak9@guest.arnes.si
Pinosa Suzana sreda 11.55 – 12.40 suzana.pinosa@guest.arnes.si
Pirnat Drobne Nataša torek 9.10 – 9.55 natasa.pirnat-drobne@guest.arnes.si
Plahuta Golež Tadeja torek 11.05 – 11.50 tadeja.plahuta@guest.arnes.si
Plevel Saša ponedeljek 11.55 – 12.40 sasa.plevel@guest.arnes.si
Potočnik Renko Milena torek 9.10 – 9.55 milena.potocnik-renko@guest.arnes.si
Povše Monika torek 11.05 – 11.50 monika.napret@guest.arnes.si
Rojc Tanja sreda 10.15 – 11.00 tanja.rojc2@guest.arnes.si
Sernec Simon ponedeljek 9.10 – 9.55 simon.sernec@guest.arnes.si
Slapnik Eva petek 8.20 – 9.05 eva.slapnik1@guest.arnes.si
Štefančič Natalija ponedeljek 10.15 – 11.00 natalija.stefancic@guest.arnes.si
Tratar Nevenka petek 7.30 – 8.15 nevenka.tratar@guest.arnes.si
Trobiš Maja ponedeljek 11.55 – 12.40 maja.trobis@guest.arnes.si
Turičnik Igor petek 10.15 – 11.00 igor.turicnik@guest.arnes.si
Turnšek Karmen četrtek 11.05 – 11.50 karmen.turnsek@guest.arnes.si
Tutnjević Anja četrtek 9.25 – 10.10 anja.tutnjevic@guest.arnes.si
Zupančič Lučka torek 11.55 – 12.40 lucka.zupancic@guest.arnes.si
Železnik Rok ponedeljek 10.15 – 11.00 rok.zeleznik@guest.arnes.si
Žonta Kozinc Darja ponedeljek 10.15 – 11.00 darja.zonta-kozinc@guest.arnes.si